Furniture

Krijuar per te sjelle ne tregun shqiptar dhe jo vetem, nje cilesi dhe design unik, per gjithe produktet e saj. Dizenjuar me pasion dhe realizuar me perkushtim per ambjentet e familjes apo biznesit tuaj. Bashkojuni komunitetit gjithnje ne rritje te klienteve tane!

Te arredosh nje shtepi apo biznes nuk eshte e veshtire. Ajo qe eshte e rendesishme dhe qe i dallon profesionalionistet eshte pershtatja e komoditetit, harmonise se ngjyrave dhe cilesise se materialit. Stil modern apo klasik, hapesira te vogla apo te medha per ne nuk kane rendesi. Bazuar ne lenden e pare dhe aksesore cilesisht te garantuar, realizojme me sukses kerkesat funksionale dhe estetike te projektuara nga nje staf profesionistesh per te plotesuar nevojat tuaja.

Ambjente ndenje
Konceptuar, dizenjuar dhe realizuar per t’i ofruar familjes tuaj konfortin qe ju nevojitet.

Ambjente gatimi
Kombinuar me dashurine per gatimin, vertetojne shprehjen ” Dashuria kalon nga Stomaku”.

Dhoma gjumi
Komoditeti i jep vlere dizanjit per nje relaks qe do t’ju siguroje nje dite te mbare.

Modern dhe Konfort

IDEJUAR ME NDJENJE × REALIZUAR ME PASION

Projektet e Reja

Ne besojme se nuk keni nevoje te reklamojme produktet tona pasi ato flasin vete. Me poshte do te gjeni projektet tona me te fundit.

Dhome ndenje Ultramoderne
Ambjente biznesi Moderne
Dhome gjumi Ultramoderne
Ambjent ndenje Modern
Ambjent gatimi Modern
Verande
Ambjent gatimi Ultramodern
Dhome gjumi Moderne
Ambjente ndenje Modern

Bashkohuni me ne

Jemi prezent ne mediat sociale, per te gjithe ju qe doni te informoheni. Mos hezitoni, komunikoni me ne, jemi ne pritje per tju sherbyer!

per nje jete me te mire!

Nuk ka rendesi vendi apo koha, jemi ne sherbimin tuaj!